Jak wyszczuplić ramiona? Schudnij z ramion dzięki prostym ćwiczeniom!

Czy chcesz, aby Twoje ramiona wyglądały na silne i ujędrnione? Czy chcesz czuć się pewnie w swojej skórze? Jeśli tak, to czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wyszczuplić swoje ramiona w ciągu zaledwie jednego miesiąca! Jeśli zwracałeś uwagę, będziesz wiedzieć, że nasza kultura ma obsesję na punkcie abs. Tak bardzo, że przeciętna osoba myśli, że mogą one uzyskać je z treningu. Ale prawda jest taka, że pozbycie się tych pesky abs wymaga pracy. Aby osiągnąć ten zgrywanie ciała, trzeba zachować swój skład ciała prawo. Oznacza to, że jedzenie żywności, które są zdrowe i przycinanie na kalorie i złe nawyki, które doprowadzą cię z powrotem do złego kształtu ponownie. I lo behold – jest to jedna z najtrudniejszych rzeczy, które będziesz musiał zrobić, aby schudnąć szybko! Chociaż istnieje wiele fad diety, które obiecują wyniki w ciągu jednego tygodnia lub mniej, często kończy się pogorszenie spraw przez co trudniej trzymać się ich. A jeśli nie działają dla Ciebie po kilku miesiącach, to co z nich jest dobre? To właśnie tutaj pojawia się Slimming World! Jest to program fitness opracowany specjalnie dla ludzi próbujących szybko schudnąć bez poświęcania ich jakości życia. A co najlepsze? To działa!

Co to jest Slimming World?

Podczas gdy istnieje wiele diet typu fad, które obiecują wyniki w ciągu jednego tygodnia lub mniej, często utrudniają one rzeczy poprzez utrudnianie trzymania się ich. Diety te są niskie w węglowodany i wysokie w białka, co może utrudnić uzyskanie ilości obu składników odżywczych, których potrzebujesz, aby utrzymać swoją masę ciała. Co więcej, pozbawianie się węglowodanów może przynieść odwrotny skutek i sprawić, że będziesz tyć, ponieważ Twój organizm potrzebuje ich do przetwarzania witamin i minerałów.

Podstawowe zasady Świata Odchudzania

Aby schudnąć, musisz jeść mniej kalorii niż spalasz. Możesz to zrobić, biorąc pod uwagę swój ogólny dzienny wydatek energetyczny (AEE) i ilość kalorii, które zjadasz w ciągu dnia (to twoje dzienne spożycie kalorii). Przeciętna osoba ma efekt termiczny 2500 kalorii dziennie, więc w ciągu dnia rozbije co najmniej 2500 kalorii więcej niż spali. Jeśli chcesz schudnąć, musisz wiedzieć, jak zmniejszyć swoje AEE i utrzymać zdrowe spożycie kalorii. Robienie tego pomoże Ci schudnąć szybciej i poczuć się pełniej przez dłuższy czas bez uczucia głodu lub zmniejszonego pragnienia przekąski.

5-tygodniowy plan menu

Podczas swojego pierwszego tygodnia w Slimming World, otrzymasz 5 tygodniowy plan menu z 5 posiłkami i 5 przekąskami na tydzień. Możesz palić lub pić alkohol w dniu spotkania z dietetykiem i będziesz zobowiązany do dotrzymywania terminów w trakcie trwania programu. Plan składa się z 3 białek i 3 warzyw. Powinnaś mieć swój 5 tygodniowy plan menu co tydzień, aby nie pominąć żadnego posiłku. Możesz okresowo odwoływać się do planu menu, aby upewnić się, że przestrzegasz zasad.

Tydzień 1.

Pierwszego dnia programu dietetyk zapozna cię z dziennikiem żywieniowym z pierwszego tygodnia. Jest to zapis żywności, którą spożywasz podczas tygodnia 1. Należy zapisać rodzaj żywności (np. ile, miękka/twarda, słodka/słona itp.), wielkość porcji i datę. W pierwszym tygodniu powinieneś spożywać mniej kalorii niż spalasz. W takim przypadku będziesz miał mniejszy dziennik żywieniowy i bardziej prawdopodobne będzie, że spadniesz z wagonu. Możesz regularnie sprawdzać swoje dzienniki żywieniowe, aby upewnić się, że nadal przestrzegasz zasad.

Tydzień 2. i kolejne

Po zakończeniu pierwszych 5 tygodni programu Slimming World, Twój dietetyk oceni Twoje postępy. Jeśli ukończyłaś program zgodnie z instrukcjami, powinnaś stracić co najmniej 6 do 8 funtów. Jest to dobry początek i powinnaś kontynuować program zgodnie z planem. Jeśli nie straciłaś tyle, ile byś chciała, lub jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia, możesz skontaktować się z dietetykiem, aby opracować plan dostosowany do Twoich potrzeb. W tym przypadku mogą oni pomóc Ci stworzyć dietę, która pomoże Ci szybciej osiągnąć cel.

Na koniec programu, jak z sukcesem zakończyć swoją podróż odchudzającą?

Po zakończeniu 5-tygodniowego programu, będziesz miał lepsze zrozumienie tego, co działa dla innych ludzi, a co nie. To właśnie wtedy Twój dietetyk może pomóc Ci stworzyć zdrowy styl życia, który pomoże Ci utrzymać lub schudnąć w przyszłości.

Podsumowanie

Celem tego artykułu jest pomoc w zrozumieniu, co powinno znaleźć się w Twojej diecie, abyś mógł osiągnąć swój cel, jakim jest utrata wagi. Chociaż istnieje wiele sposobów, aby przejść o tym, nie można po prostu podnieść każdy stary posiłek i umieścić go w ustach. Musisz przygotować konkretne posiłki, które pomogą Ci osiągnąć swój cel. Planowanie i przestrzeganie diety to ciężka praca. Jeśli masz problemy z przestrzeganiem diety lub po prostu chcesz uzyskać kilka wskazówek, jak oczyścić swój akt, rozważ rozmowę z dietetykiem. Będą oni mogli pomóc Ci zaplanować dietę i dać Ci wskazówki i porady, jak poprawić swoje nawyki żywieniowe, abyś mógł skuteczniej przestrzegać programu dietetycznego.