Jak pozbyć się podwójnego podbrudka? Najlepsze metody!

Twój podbródek może wydawać się silny, ale z czasem ta pozycja może powodować ogromne obciążenie dla Twojego ciała. Kiedy górna część ciała jest zmuszona do pozostania w jednym miejscu przez dłuższy czas, wynikające z tego kątowanie (łukowatość) i ciasnota mogą prowadzić do podwójnego podbródka. Jeśli doświadczasz podbródków ze stali, ale wciąż dostajesz pryszczatych nastolatków wokół domu, nie jesteś sam. Wiele osób ma problem ze zdjęciem koszulki w miejscach publicznych z powodu wystających podbródków. To nie jest ładne! Jak więc pozbyć się tego podwójnego podbródka? Oto kilka wskazówek:

Ćwicz regularnie

Być może słyszałeś, że powinieneś ćwiczyć swój podbródek, aby zapobiec powstawaniu podwójnych podbródków. Choć może to być prawdą dla niektórych osób, wiele osób uważa, że praca mięśni w dolnej części brzucha (abs) wraz z górną częścią ciała czyni cuda w ograniczaniu tych pesky double chins. Jeśli nie ćwiczyłeś swoich abs regularnie, teraz jest czas, aby zacząć. Łatwy sposób, aby rozpocząć jest z pół godziny crunches lub sit-ups trzy razy w tygodniu. Kiedy już nabierzesz wprawy, możesz zwiększyć czas trwania do godziny.

Jedz zdrowo

Musisz umieścić trochę mięsa na kości, aby utrzymać te rosnące dzieci wewnątrz ciebie zdrowe. Mając to na uwadze, ważne jest, aby jeść zdrową dietę. Oto kilka wskazówek: – Ogranicz lub unikaj smażonych potraw – Wybieraj świeże warzywa zamiast przetworzonych batonów i sałatek – Włączaj zdrowe tłuszcze, takie jak awokado, orzechy i oliwa z oliwek – Pij dużo wody, aby pomóc w trawieniu i utrzymać mięśnie w stanie nawilżenia – Włączaj różnorodne owoce i warzywa do swojej codziennej diety, aby uniknąć znudzenia – Nie zapomnij o ćwiczeniach!

Noś luźne ubrania

Jeśli codziennie nosisz do pracy garnitur lub t-shirt, robisz sobie wielką przysługę, ratując się przed podwójnymi podbródkami. Możesz myśleć, że możesz nosić swoją ulubioną luźną koszulę do pracy i zachować ją na sobie po powrocie do domu, ale tak nie jest. Nawet kiedy siedzisz, twoje ciało musi się poruszać i skręcać, aby uzyskać niezbędną cyrkulację powietrza w całym ubraniu. Kiedy nosisz luźne ubrania, takie jak tank top i szorty, pozwalasz swojemu ciału na swobodny ruch. Dzięki temu mięśnie nie przyzwyczajają się zbytnio do ciągłego używania tych samych mięśni.

Nie przesadzaj z dużą ilością wody

Pozostawanie nawodnionym jest kluczem do posiadania zdrowej skóry, włosów i paznokci. Ale co jeśli masz imprezę i jesteś jedynym, który pije wodę i nie zapomina dodać cukru do swoich napojów bezalkoholowych? Zmarnowane! Aby zachować zdrowie, musisz pić zarówno wodę, jak i niecukrowe napoje. Jeśli pijesz tylko wodę i decydujesz się nie pić słodkich napojów, twoje ciało prawdopodobnie otrzymuje wystarczającą ilość wody, aby funkcjonować prawidłowo. Ale ile wody trzeba pić? Według ekspertów, każdego dnia należy spożywać od dwóch do trzech litrów wody. Zaleca się, aby pić tę wodę podczas porannego i wieczornego dojazdu do pracy, a także podczas treningu. Co się dzieje, gdy pijesz za dużo wody? Zaczynasz odczuwać bóle głowy, dezorientację, a nawet niepokój. Dzieje się tak, ponieważ ciało staje się zdezorientowane i nie jest w stanie prawidłowo się regulować. Jeśli często pijesz od trzech do pięciu litrów wody dziennie, dobrym pomysłem może być wypicie środka, który pomaga w przyjmowaniu wody.

Rób częste przerwy

Jeśli ciężko ćwiczysz lub wykonujesz jakiekolwiek mozolne zadania przez dłuższy czas, Twoje ciało przyzwyczai się do tego i stanie się mniej wydajne. Może to prowadzić do zaburzeń równowagi w Twoim metabolizmie i zwiększonego ryzyka rozwoju chorób takich jak rak, cukrzyca i choroby serca. Aby tego uniknąć, najlepiej od czasu do czasu robić sobie przerwy. Podczas przerw pij wodę i niecukrowe napoje. Pomoże to Twojemu organizmowi wchłonąć minerały i inne składniki odżywcze z wody.

Nie bój się uśmiechać

Możesz zauważyć, że podczas treningu trudniej jest Ci się uśmiechać. To dlatego, że twoja twarz stanie się niezwykle łukowaty, gdy w tej pozycji. Musisz znaleźć rutynę, która działa najlepiej dla Ciebie. Niektórzy ludzie lubią trzymać podbródek w górze przez długie okresy czasu, inni lubią trzymać go w dół przez krótkie okresy czasu. Znajdź coś, co działa najlepiej dla Ciebie i nie stresuje Cię. Nie musisz nosić kasku, gdy wybierasz się na przejażdżkę rowerową, nawet jeśli jesteś do tego przyzwyczajony. Powinieneś również spróbować utrzymać pozytywny uśmiech podczas treningu.

Podsumowanie

Twój podbródek może wydawać się silny, ale z czasem ta pozycja może spowodować ogromne obciążenie dla twojego ciała. Kiedy twoje górne ciało jest zmuszone do pozostania w jednym miejscu przez dłuższy czas, wynikające z tego kątowanie (łukowatość) i ciasnota mogą prowadzić do podwójnego podbródka. Jeśli doświadczasz podbródków ze stali, ale wciąż dostajesz pryszczatych nastolatków wokół domu, nie jesteś sam. Wiele osób ma trudności ze zdejmowaniem koszul w miejscach publicznych z powodu wystających podbródków. To nie jest ładne! Gotowy, aby pozbyć się tego podwójnego podbródka? Zastosuj się do tych wskazówek, a poczujesz się pewna siebie i gotowa do podjęcia świata!